Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Default
pt: Predefinido

en: Views
pt: Visualizações

en: Height
pt: Altura

en: Duration
pt: Duração
