Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Height
ro: Înălțime

en: Duration
ro: Durată

en: Missing
ro: Lipsește
