Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Height
ru: Высота

en: Duration
ru: Продолжительность

en: !setting must be numeric!
ru: !setting должен быть цифровым!
