Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Views
th: ดู

en: Height
th: ความสูง

en: Duration
th: เวลาสอบ
