Views Slideshow Liquid Carousel (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Height
uk: Висота

en: Duration
uk: Тривалість

en: Missing
uk: Відсутнє

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!
