Views - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Events
de: Veranstaltungen

en: Parameters
de: Parameter

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Fade effect
de: Ausblendeffekt

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Pagination
de: Seitennummerierung
