Views - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Events
he: אירועים

en: Navigation
he: ניווט

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Pagination
he: דפדוף
