Views - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
