Views - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Events
pt: Eventos

en: Navigation
pt: Navegação

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Fade effect
pt: Efeito fade

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Pagination
pt: Paginação
