Views - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Events
ro: Evenimente

en: Navigation
ro: Navigator

en: Parameters
ro: Parametri

en: Installed
ro: Instalat

en: Pagination
ro: Paginație
