Views - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Events
ru: Мероприятия

en: Navigation
ru: Навигация

en: Parameters
ru: Параметры

en: Installed
ru: Установлено

en: Fade effect
ru: Эффект затемнения

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Lazy loading
ru: Ленивая загрузка

en: Breakpoints
ru: Точки останова
