Views - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Events
sk: Udalosti

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Pagination
sk: Stránkovanie
