Views - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Installed
tr: Kurulu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Pagination
tr: Sayfalama
