Views - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Views
uk: Види

en: Events
uk: Події

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Parameters
uk: Параметри

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Fade effect
uk: Ефект згасання

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Scrollbar
uk: Смуга прокрутки
