Views - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Events
ar: الفعاليات

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
