Views - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Navigation
ca: Navegació

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Fade effect
ca: Efecte de fos

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Pagination
ca: Paginació
