Views - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Navigation
et: Menüü

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Accessibility
et: Vaegnägijale
