Views - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Navigation
it: Navigazione

en: Parameters
it: Parametri

en: Installed
it: Installato

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Pagination
it: Paginazione
