Views - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Events
ja: イベント

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Fade effect
ja: フェード効果

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Zoom
ja: ズーム

en: Pagination
ja: ページ送り
