Views - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Events
fr: Évènements

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Fade effect
fr: Effet de fondu

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts
