Views - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Events
hu: Események

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Fade effect
hu: Előtűnés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Breakpoints
hu: Töréspontok
