Views - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Events
lv: Notikumi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
