Views - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Navigation
sv: Navigering

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
