Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Left
fi: Vasemmalla

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!
