Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Left
it: Sinistra

en: !setting must be numeric!
it: !setting deve essere numerico!
