Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Left
hu: Bal

en: !setting must be numeric!
hu: !setting értékének számnak kell lennie!
