Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Fields
uk: Поля

en: Left
uk: Ліворуч

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!
