Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Fields
fr: Champs

en: Left
fr: Gauche

en: !setting must be numeric!
fr: !setting doit être numérique !
