Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Left
nl: Links

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!
