Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Fields
de: Felder

en: Left
de: Links

en: !setting must be numeric!
de: !setting muss numerisch sein!

en: Overlay Text
de: Overlay-Text

en: Slide Image
de: Slider-Bild
