Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Left
es: Izquierda

en: Slide
es: Deslizar

en: Not yet implemented.
es: Aún no implementado.
