Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Left
ru: Слева

en: Slide
ru: Слайд

en: !setting must be numeric!
ru: !setting должен быть цифровым!
