Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Left
sv: Vänster

en: Slide
sv: Glida
