Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Left
fa: چپ

en: Slide
fa: لغزیدن
