Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-alpha6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Fields
jv: Field

en: Left
jv: Kiwa

en: Slide
jv: Geser
