Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Left
oc: Esquèrra

en: !setting must be numeric!
oc: !setting deu èsser numeric !
