Views Slideshow Xtra (7.x-3.1-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Left
pl: Lewo

en: !setting must be numeric!
pl: !setting musi być numeryczne!
