Views String Select (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: select
et: selekteeri

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: All
et: Kõik

en: in
et: hulgas

en: Is one of
et: On üks järgnevaist
