Views String Select (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: All
fr: Tout

en: in
fr: dans

en: Is one of
fr: Fait partie de
