Views String Select (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: select
he: בחירה

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: in
he: ב

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך
