Views String Select (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: select
hu: választás

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: in
hu: ebben

en: Is one of
hu: Egy ezek közül
