Views String Select (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: select
sv: velg

en: None
sv: Ingen

en: Views
sv: Visninger

en: All
sv: Alle

en: in
sv: i

en: Is one of
sv: Er en av
