Views String Select (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: select
pl: wybierz

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: All
pl: Wszystko

en: in
pl: wśród

en: Is one of
pl: Jeden z
