Views String Select (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: select
th: เลือก

en: None
th: ไม่มี

en: Views
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: in
th: ใน

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน
