Views String Select (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: select
es: seleccionar

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: All
es: Todo(s)

en: in
es: en

en: Is one of
es: Es uno de
