Views String Select (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: select
hi: चुने

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: All
hi: सभी

en: Is one of
hi: में से एक है
