Views String Select (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: select
id: Pilih

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: All
id: Semua

en: in
id: dalam

en: Is one of
id: Adalah bagian dari
