Views String Select (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: select
ru: выбор

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: All
ru: Все

en: in
ru: в

en: Is one of
ru: Один из
