Views String Select (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: select
tr: seç

en: None
tr: Hiçbiri

en: Views
tr: Görünümler

en: All
tr: Tümü

en: in
tr: içinde

en: Is one of
tr: Birisidir
