Views String Select (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: All
bo: ཡོངས

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ
